پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۲۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

محمدعلی بهمنی پس از بهبود به دفتر موسیقی بازمی گردد؟

محمدعلی بهمنی مدتی در بیمارستان بستری بوده و به تازگی مرخص شده است. او که چندی پیش از سمت خود در دفتر موسیقی کناره گیری کرد، حالا می گوید بازگشتش به دفتر موسیقی به شرایطی بستگی دارد.

محمدعلی بهمنی پس از بهبود به دفتر موسیقی بازمی گردد؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدعلی بهمنی ـ شاعر و رییس سابق شورای شعر و ترانه دفتر موسیقی وزارت ارشاد ـ ، با اشاره به اینکه عمل استنت گذاری قلب داشته است، گفت: به تازگی از بیمارستان مرخص شدم و تا مدتی تحت درمان خواهم بود. 

او که میانه شهریور ماه امسال از سمت ریاست شورای شعر و ترانه دفتر موسیقی خداحافظی کرده بود، درباره اینکه آیا از سوی وزارت ارشاد برای بازگشتش رایزنی هایی انجام شده است؟ بیان کرد: خیلی از من خواستند که برگردم. یکی از بهانه های کناره گیری ام که بهانه هم نبود، به همین بیماری ام برمی گشت. گفتم اجازه بدهید بعد از [بهبود] بیماری صحبت می کنیم. 

این غزل سرا درباره احتمال بازگشتش به وزارت ارشاد، تاکید کرد: بازگشت من به پیشنهادهایی بستگی دارد که از سوی وزارت ارشاد ارائه می شود. بالاخره آن ها پیشنهادی دارند و من هم پیشنهادی دارم.

بهمنی بار دیگر یادآور می شود که مشکل او در شورای شعر دفتر موسیقی به کلام های ضعیفی برمی گردد که «پدر آدم را درمی آورد».

محمدعلی بهمنی از سال ۱۳۹۳ رییس شورای شعر و ترانه دفتر موسیقی وزارت ارشاد بوده است. او میانه شهریور ماه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: من با آگاهی اشتباهم از قبولی (ریاست شورای ترانه)، نه به دلیل اینکه شش ماه است که کارشناسانش هم حقوقی دریافت نکرده اند، فقط به این دلیل که دیگر مزاحم ترانه های ضعیف نباشم، با شرم خداحافظی می کنم. 

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

محمدعلی بهمنی

،

دفتر موسیقی

،

وزارت ارشاد

ثبت نظرات
captcha