پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۱۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رییس فدراسیون دوومیدانی: من هم تابع نظر سازمان تیم های ملی ام

مجید کیهانی می گوید که مسئول ورزش دوومیدانی ایران فدراسیون دوومیدانی است و این فدراسیون تصمیم می گیرد که چه باید بکند. خود من هم تابع رای نظر اعضای سازمان تیم های ملی هستم.

رییس فدراسیون دوومیدانی: من هم تابع نظر سازمان تیم های ملی ام

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید کیهانی در مورد آغاز اردوهای تیم ملی دوومیدانی و اسامی دعوت شده به این اردو اظهار کرد: پنجشنبه این هفته جلسه سازمان لیگ را خواهیم داشت، در این جلسه تصمیمات لازم گرفته خواهد شد. اردوها هم نهایتا از 10 تا 15 آبان ماه آغاز خواهد شد.

رییس فدراسیون دوومیدانی در ادامه در خصوص استفاده از مربی داخلی در اردوهای تیم ملی خاطر نشان کرد: هیچ چیز معلوم نیست، اولویت ما استفاده از مربی داخلی است. تصمیم نهایی در مورد انتخاب مربی و نفرات دعوت شده به تیم ملی را سازمان تیم های ملی خواهد گرفت.

او در خصوص دعوت احسان حدادی پرتابگر دیسک ایران به سازمان تیم های ملی توضیح داد: بله حدادی به سازمان تیم های ملی دعوت شده و باید پنجشنبه به جلسه سازمان تیم های ملی بیاید تا نقطه نظرات سازمان تیم های ملی را در این خصوص ببینیم چیست.

کیهانی در مورد ادامه اردوهای حدادی در جزیره کیش یا آمریکا با مربی آمریکایی اش گفت: پنجشنبه سازمان تیم های ملی تصمیم خواهد گرفت، من نظر خاصی ندارم. در مورد همه ورزشکاران نظر نهایی نظر سازمان تیم های ملی خواهد بود. من تابع رای اکثریت هستم. درست است که من رییس هستم اما یک رای بیشتر ندارم.

رییس فدراسیون دوومیدانی در مورد حمایت هایی که وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک برای ادامه اردوهای حدادی داده اند افزود: مسئول ورزش دوومیدانی ایران فدراسیون دوومیدانی است، وزارت محترم ورزش هم کمک هایش به فدراسیون است. فدراسیون تصمیم می گیرد که چه باید بکند، خود من هم تابع رای نظر اعضای سازمان تیم های ملی هستم.

وی در ادامه در مورد بدهی هایی که در مورد حدادی وجود دارد گفت: فدراسیون به هیچ کس بدهکار نیست و هر بدهی به هر موضوع پرداختی هم که باشد با شرایط فدراسیون در دستور کار فدراسیون قرار خواهد گرفت.

کیهانی در پایان در مورد مبالغ هزینه شده از سوی فدراسیون برای حدادی گفت که فعلا نمی خواهد در این مورد صحبتی داشته باشد.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

دوومیدانی

،

مجید کیهانی

،

فدراسیون

ثبت نظرات
captcha