پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۱۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لطف بزرگ مسی به رئال بحران زده لوپتگی

از 40 ال کلاسیکویی که پس از اولین بازی مسی برای بارسا انجام شده او تنها دو بار غیبت داشته و بارسا موفق به کسب پیروزی هم نشده است.

لطف بزرگ مسی به رئال بحران زده لوپتگی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مصدومیت شدید مسی از ناحیه آرنج دست راست در بازی با سویا سبب شد تا او سه هفته به دور از میادین بماند و طبعا بازی یکشنبه آینده برابر رئال را از دست خواهد داد.

مسی تاکنون در 38 ال کلاسیکو حضور داشته، 17 بار پیروز شده، 12 بار شکست خورده و 9 بار نیز تساوی را تجربه کرده است. او تنها سال های 2006 و 2007 به دلیل مصدومیت همسترینگ این بازی حساس را از دست داده است. حاصل کار بارسا در غیاب مسی، یک تساوی 1-1 و یک شکست بود. شکستی که در نوکمپ و با گل باپتیستا تجربه کرد.

 

 

 

 

در 38 باری که در ال کلاسیکو حاضر بوده، همواره در ترکیب ثابت قرار داشته، به غیر از بازی رفت لالیگای 16-2015 که پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت به ال کلاسیکو رسید ولی لوئیس انریکه ترجیح داد او را از ابتدا به میدان نفرستد. مسی در 20 دقیقه پایانی وارد زمین شد و البته بارسا پیش از ورود او با زدن 4 گل، کار رئال ده نفره را تمام کرده بود.

 

مصدومیت مسی و غیبت او در ال کلاسیکو قطعا به سود رئال بحران زده لوپتگی خواهد بود و کهکشانی ها حالا بیشتر از گذشته به کسب نتیجه ای مثبت در ال کلاسیکو می اندیشند به خصوص اینکه تاریخ نیز به نفع آنها است و غیبت مسی تاکنون با برد بارسا همراه نشده است.

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

رئال

،

مسی

،

بارسا

ثبت نظرات
captcha