پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۱۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرمربی تیم جودو:محجوب برای بازگشت قدرتمند به میادین مصمم است

سرمربی تیم ملی جودوی ایران با اشاره به جراحی موفقیت آمیزی که روز زانوی مصدوم «جواد محجوب» انجام شد، گفت: او برای بازگشت قدرتمند به میادین، مصمم است.

سرمربی تیم جودو:محجوب برای بازگشت قدرتمند به میادین مصمم است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «محمد منصوری» تصریح کرد: جودوکار سنگین وزن ایران که در جریان مسابقات جهانی باکو با مصدومیت شدید روبرو شد، صبح روز گذشته مینیسک و رباط صلیبی او تحت عمل جراحی قرار گرفت و ظهر امروز (یکشنبه) با نظر پزشک، مرخص شد.
وی افزود: دکتر «سهراب کیهانی» از متخصصان نام آشنای کشور که این جراحی را انجام داد، شرایط محجوب را مثبت ارزیابی کرد. همین پزشک پیش از این «بهداد سلیمی» و «رضا یزدانی» را جراحی کرده بود که آنها توانستند پیش از زمان مقرر به دنیای قهرمانی بازگردند.
منصوری در خصوص دوری چند ماهه محجوب و احتمال از دست دادن سهمیه بازیهای المپیک 2020 توکیو، توضیح داد: او از بهترین سنگین وزن های جهان است و قطعا با آمادگی کامل بازمی گردد. بدن ساز تیم ملی در حال طراحی تمرینات بدن سازی و هوازی برای محجوب است تا از 2 هفته دیگر تمرینات خود را آغاز کند و از آمادگی دور نشود.
وی افزود: هرچند او چند مسابقه و امتیازات را از دست می دهد، اما 18 ماه به المپیک باقی مانده و محجوب که اکنون جایگاه خوبی در رنکینگ دارد، می تواند به سهمیه دست یابد.
سرمربی جوان تیم ملی جودوی ایران، تصریح کرد: معتقدم او حتی می توانست با روحیه بالا و آمادگی مناسبی که داشت در جهانی نیز مدال بگیرد که مصدومیت شدید اجازه این مهم را به او نداد.

انتهای پیام 

منبع ایرنا

منبع ایرنا
کلید واژه :

جودو

،

محجوب

،

زانو

ثبت نظرات
captcha