قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۱۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استوکس بدون تمرین هم گل می زند! (عکس)

مهاجم ایرلندی تراکتورسازی موفق شد هشتمین گل فصل را برای تیمش به ثمر برساند و جایگاهش در صدرجدول گلزنان را تحکیم ببخشد.

استوکس بدون تمرین هم گل می زند! (عکس)

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین ، روزی که آنتونی استوکس با سابقه فوتبالی فوق العاده به ایران آمد و با تراکتورسازی قرارداد امضا کرد، پیش بینی می شد که او یکی از بهترین خارجی های لیگ برتر شود و حالا در پایان هفته نهم لیگ برتر او توانسته با عملکرد خوبش در خط حمله سرخپوشان تبریزی چشم ها را به خود خیره کند.


استوکس تا قبل از دیدار با صنعت نفت آبادان 7 گل در لیگ برتر و دو گل در حذفی برای تیمش زده بود و در صدرجدول گلزنان لیگ قرار داشت. قبل از بازی دیروز او چند روز بیشتر از کادرفنی مرخصی گرفت و در کشورش ماند و روز چهارشنبه گذشته به ایران برگشت. به همین خاطر تمرین زیادی قبل از نفت آبادان با تراکتوری ها نداشت و محمد تقوی نیز او را در ترکیب اصلی بازی دیروز قرار نداد.


مهاجم ایرلندی اما در نیمه دوم دیدار دیروز با صنعت نفت آبادان جایگزین لی اروین دیگر مهاجم خارجی تراکتنورسازی شد و توانست یکبار دیگر شم گلزنی اش را نشان دهد. اگرچه او نتوانست مانع شکست تیمش شود اما هشتمین گل خود را به ثمر رساند و جایگاهش در صدرجدول گلزنان را تحکیم بخشید.


قطعا با ادامه این روند استوکس می تواند دوران فوق العاده ای را از فوتبال ایران سپری کند و یکی از بهترین خارجی های تاریخ فوتبال ما لقب بگیرد.

 

 


 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

استوکس

،

مهاجم ایرلندی

،

تراکتورسازی

ثبت نظرات
captcha