پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۱۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شکست ورونا برابر مدافع عنوان قهرمانی

در ادامه رقابت های والیبال در لیگ های مختلف جهان تیم ورونا برابر پروجا شکست خورد اما اسکرا به سختی از سد ترفل گدانسک گذشت.

شکست ورونا برابر مدافع عنوان قهرمانی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین ، در ادامه رقابت های والیبال در لیگ های مختلف جهان شب گذشته(شنبه) در سری A ایتالیا تیم ورونا در حضور یاران ایرانیش مغلوب مدافع عنوان قهرمانی شد اما در پلاس لیگا لهستان اسکرا بلهاتوف با درخشش عبادی پور از سد ترفال گدانسک گذشت.

در آغاز هفته دوم سری A ایتالیا، تیم ورونا در شبی که از محمد جواد معنوی نژاد و مرتضی شریفی زیاد بهره نبرد با حساب سه بر صفر و با امتیاز های ۲۵-۱۲، ۲۵-۱۷ و ۲۵-۱۸ مغلوب پروجا مدافع عنوان قهرمانی شد.
در این دیدار معنوی نژاد ۵ و شریفی ۲ امتیاز برای ورونا کسب کردند تا شاگردان گربیچ دست خالی زمسن را ترک کنند.

همچنین در سری B، پگ تایوانو در شب درخشش فوق العاده وحید والی نتوانست برابر کلوپ کری در یک ماراتن جذاب کارب از پیش ببرد و در پایان سه بر دو نتیجه را به حریفش واگذار کرد.

در این  بازی وحید والی ۲۷ امتیاز کسب کرد اما نتوانست مانع از تیمش شود.

در یکی از مهمترین دیدار های پلاس لیگای لهستان، تیم اسکرا بلهاتوف در حضور ثابت میلاد عبادی پور موفق شد با نتیجه سه بر دو برابر ترفل گدانسک که هدایتش بر عهده آناستازی است بگذرد.

ست های بازی با امتیاز های ۲۰-۲۵، ۲۵-۲۳، ۲۵-۱۹، ۱۶-۲۵ و ۱۵-۱۲ به سود اسکرا پایان یافت عبادی پور ۱۴ امتیاز برای تیمش کسب کرد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

ورونا

،

پروجا

،

اسکرا

،

ترفل گدانسک

ثبت نظرات
captcha