پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۱۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لیگ واترپلو تحت تاثیر شرایط بد اقتصادی

رئیس سازمان لیگ واترپلوی ایران از اعلام اسامی تیم های حاضر در لیگ برتر امسال، در هفته جاری خبر داد.

لیگ واترپلو تحت تاثیر شرایط بد اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدهادی بیک ، در مورد شرایط نابسامان لیگ برتر واترپلو توضیح داد: شرایط اقتصادی کشور بر روی همه لیگ های کشور تاثیر گذاشته و واترپلو هم از این بابت متضرر شده است. در تلاش هستیم تا با هماهنگی های لازمه شرایط لیگ برتر را سامان دهیم.

او در مورد تعداد نهایی تیم های لیگ برتر واترپلو نیز گفت: تا به امروز برای حضور در لیگ برتر ۵ تیم به صورت قطعی اعلام آمادگی کرده اند، قرار بود تیم نیروزمینی هم تصمیم نهایی اش برای حضور در لیگ  را اعلام کند که فعلا خبری نشده است.

رئیس سازمان لیگ واترپلو ادامه داد: با این حال همه تلاش ما این است لیگ های پایه خود را پربار کنیم تا برای آینده واترپلو کمک کننده باشد. در حال حاضر ۲۵ تیم را در لیگ زیر ۱۷ سال داریم که اگر این تیم ها حفظ شوند در آینده می توان شاهد حضور آن ها در لیگ های بالاتر بود.

او در پاسخ به این سول که آیا فدراسیون برنامه ای برای خروج از این شرایط دارد؟ اظهار کرد: محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا به شخصه برای رسیدگی به این مشکل با برخی باشگاه ها و استان ها وارد مذاکره شده است. تیم هایی مثل اصفهان در سال گذشته به عنوان هیات حضور داشتند و امسال نیز باید ببینیم چه تیم هایی حاضر به شرکت در لیگ برتر هستند.

بیک در مورد زمان دقیق اعلا تیم های حاضر د لیگ برتر نیز گفت: در این هفته قطعا تیم های نهایی و شرکت کننده در لیگ را معرفی می کنیم. اگر تعداد تیم ها کم باشد برنامه ای مناسب برای مسابقات تدوین می کنیم تا تیم ها بازی های بیشتری را انجام دهند.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

واترپلو

،

لیگ برتر

،

مسابقات

ثبت نظرات
captcha