پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۱۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزیر راه و شهرسازی استعفا کرد/ متن استعفا منتشر شد

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی متن استعفای خود از مقام وزارت را که دهم شهریورماه سال جاری نوشته شد امروز (شنبه) منتشر کرد و در آن آورده است با توجه به اختلاف نظر در شیوه بازآفرینی شهری خواهان کناره گیری از همراهی با هیات دولت دوازدهم است.

وزیر راه و شهرسازی استعفا کرد/ متن استعفا منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در بخشی از استعفانامه وزیر راه و شهرسازی که در شبکه های اجتماعی تصویری از آن منتشر شد، آمده است : " من بر این اعتقاد هستم که سه اصل پایبندی به قانون، احترام به حقوق مالکیت و اقتصاد بازار رقابتی را درهیچ شرایطی نباید زیر پا گذاشت ، آنچه که در تدبیر شرایط سخت جدید ناشی از تحریم های امریکا شده ایم دقیقا نقض همین سه اصل است".
وی نوشت : " در هر صورت با این سطح از تفاوت دیدگاه از حیث اخلاقی ادامه کار من درست نیست. خواهش می کنم که به من رخصت دهید در اولین فرصت از خدمتتان خارج شوم ولی درخواست دارم که این زمان از پایان مهرماه سال جاری فراتر نرود."
برپایه این گزارش، تاکنون حجت الاسلام المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری نظر خود را مبنی بر تایید یا رد استعفای آخوندی اعلام نکرده است و صبح امروز نیز عباس آخوندی برای امضای تفاهم نامه برنامه تولید و اشتغال در حوزه بازآفرینی شهری در سازمان برنامه و بودجه حضور یافته بود.

انتهای پیام

منبع ایرنا
کلید واژه :

استعفای آخوندی

،

وزیر راه و شهرسازی

،

عباس آخوندی

،

استعفانامه وزیر راه و شهرسازی

ثبت نظرات
captcha