قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۰۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ادعای بی اساس نیکی هیلی علیه ایران

نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل، در ادامه سیاست های خصمانه آمریکا علیه کشورمان، ایران را مورد انتقاد قرار داد.

ادعای بی اساس نیکی هیلی علیه ایران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از فاکس نیوز، هیلی روز گذشته در اولین حضور خود در نشست شورای امنیت پس از اعلام استعفایش،  با  ادعای آن چه به کارگیری سربازان نوجوان از سوی ایران خواند،  ایران را به  «تروریسم  محفلی» متهم کرد و گفت: به کار گرفتن سربازان نوجوان امری غیر اخلاقی است که تمام ملت های متمدن آن را رد می کنند در حالی که ایران آن را تجلیل می کند».

 این اظهارات هیلی در حالی مطرح شد که  دو روز پیش از آن وزارت خزانه داری آمریکا تحریم هایی را علیه برخی از مؤسسات تجاری و مالی وابسته به نیرو های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد.

 هیلی با تکرار این ادعای بی اساس خود مدعی شد که بودجه این نیروها از سود کسب وکارهای چند میلیارد دلاری در زمینه صنعت خودروسازی، معدن کاوی، صنعت فلزات و بانکداری ایران تامین می شود.

وی تحریم های آمریکا علیه ایران را تحریم های عمیق و گسترده و برای دلایلی سودمند» توصیف کرد و اعلام کرد که آمریکا تمام تلاش خود را برای بازگرداندن جریان پول بین المللی  از ایران خواهد  کرد.

هیلی در این باره گفت هر شخص یا شرکتی که به دنبال تجارت با این شبکه ایرانی باشد در جریان آن چه فرستادن نوجوانان برای مردن در میدان جنگ سوریه می خواند،  با ایران همدست است.

انتهای پیام

کلید واژه :

نیکی هیلی

،

آمریکا

،

ایران

ثبت نظرات
captcha