قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۰۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ارتباط کوشنر با ولیعهد عربستان در واتس اپ!

شبکه خبری سی ان ان گزارش داد، مشاور ارشد کاخ سفید که در کانال های خصوصی شامل سرویس پیام رسان واتس اپ با ولیعهد جوان عربستان ارتباط دارد موجب نگرانی مقام های دولتی آمریکا شده است.

ارتباط کوشنر با ولیعهد عربستان در واتس اپ!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از پایگاه خبری هیل، رابطه جارد کوشنر، مشاور ارشد و داماد رئیس جمهوری آمریکا با رهبری سعودی در همان اوایل هم موجب نگرانی مقام های امنیت ملی آمریکا شده بود اما همزمان با تحقیقات درباره ناپدید شدن جمال خاشقجی، روزنامه نگار سرشناس عربستانی بیشتر در کانون توجه قرار گرفته است.

به گزارش سی ان ان، به محض بروز نگرانی هایی درباره ارتباطات نزدیک کوشنر با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان ظاهرا او با سایر اعضای تیم ترامپ درباره مکالماتش با این مقام سعودی صحبت کرده است. براساس این گزارش، کوشنر در پشت صحنه باقیمانده است و تلاش دارد تا به مدیریت دیپلماتیک اوضاع پس از ناپدید شدن خاشقجی کمک کند.

یک سخنگوی کاخ سفید به پایگاه خبری هیل گفت: کوشنر همواره به طور دقیق از پروتکل ها پیروی می کند و با همکاران درباره روابط با بن سلمان و سایر مقام های خارجی که تعامل دارد، اطلاع می دهد.

گزارش ها حاکی از آن است که داماد رئیس جمهوری آمریکا با بن سلمان رابطه نزدیکی دارد. این مشاور ارشد کاخ سفید در ماه ژوئن با ولیعهد عربستان درباره طرح صلح خاورمیانه ای دولت ترامپ دیدار کرد. او همچنین هفته گذشته با بن سلمان تلفنی گفت وگو داشت تا اطلاعات بیشتری درباره ناپدید شدن خاشقجی در کنسولگری عربستان در استانبول دریافت کند. جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا هم با او تماس داشت.

انتهای پیام

کلید واژه :

بن سلمان

،

سعودی

،

عربستان

،

کوشنر

ثبت نظرات
captcha