پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۰۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مشکلات اقتصادی با جابه جایی وزرا حل نمی شود/ رئیس جمهور افراد ناکارآمد را تغییر دهد

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: با جابه جایی وزرا، مشکلی حل نخواهد شد و کسانی که ناکارآمدی آنها در مسائل روزمره جامعه مشخص شده را تغییر دهد.

مشکلات اقتصادی با جابه جایی وزرا حل نمی شود/ رئیس جمهور افراد ناکارآمد را تغییر دهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی  با اشاره به معرفی وزرای پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس اظهار داشت: من به عنوان یک دوست قدیمی به آقای روحانی می گویم که با جابه جایی وزرا، مشکلی حل نخواهد شد.

وی افزود: آقای روحانی باید سیاست هایی که تاکنون مثمر ثمر نبوده و کسانی که ناکارآمدی شان در مسائل روزمره جامعه مشخص شده را تغییر دهد.

بادامچیان گفت: آقای روحانی، پس از گذشت ۵ سال از آغاز به کار دولت شان، در دانشگاه تهران گفتند که من مشکلات را می دانم؛ رئیس جمهور به جای این صحبت ها باید تلاش کند مشکلات حل شود.

وی اضافه کرد: امیدواریم رئیس جمهور، افرادی را به مجلس معرفی کند که بتوانند مشکلات را حل کنند. آقای روحانی نباید در دولت، محدود عمل کند بلکه باید نگاه گسترده ای داشته باشد.

بادامچیان ادامه داد: ما نیروهای خوبی در نظام داریم که در طول ۴۰ سال نشان داده اند اهل رانت نیستند. امیدواریم آقای روحانی بتواند دوره ریاست جمهوری خود را با موفقیت به پایان برساند وگرنه اینکه فلان آقا برود و فرد دیگری مشابه او بیاید، تاثیری نخواهد داشت.  

منبع مهر

منبع مهر
کلید واژه :

وزرا

،

افراد ناکارآمد

،

روحانی

ثبت نظرات
captcha