پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۸۰۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هشدار دبیرکل نجبا:

متجاوزان سعودی در خانه هایشان هم امنیت ندارند

شیخ "اکرم الکعبی" دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجبا ضمن تأکید بر اینکه مجاهدان یمنی با صبر و اراده پولادین خود ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان را در باتلاق گرفتار ساخته اند، گفت: متجاوزان سعودی اکنون در عمق خانه هایشان نیز امنیت ندارند.

متجاوزان سعودی در خانه هایشان هم امنیت ندارند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از مرکز اطلاع رسانی جنبش النجبا الکعبی روز چهارشنبه در جمع حامیان محور مقاومت با اشاره به توطئه آمریکا و ائتلاف سعودی برای نابودی امت اسلامی، اعلام کرد که پیکان این توطئه، تجاوز به یمن و مردم شجاع و غیور این کشور است.
دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجبا ضمن مقایسه تسلیحات پیشرفته متجاوزان با امکانات ساده مبارزان انصارالله گفت: ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان برای حقوق بشر هیچ احترامی قائل نیست و با حمایت و پشتیبانی اسرائیل و آمریکا از مردم یمن انتقام می گیرد.
وی همچنین با تقدیر از پایمردی ملت یمن گفت: متجاوزان با بمباران های خود به جنایت و کشتارجمعی روی آورده و با محاصره ظالمانه به قحطی غذا و دارو دامن زده اند.
الکعبی افزود: ما در راه دفاع از حق و تا شکست متجاوزان با اعتقادی کامل همه داشته های خود را فدای مبارزه علیه باطل خواهیم کرد.
دبیرکل مقاومت اسلامی نجبا همچنین از ملت ها و رسانه های شریف و آزاده خواست به یاری مظلومان بشتابند و در افشای جنایات قدرت های مستکبر نقش آفرین باشند.
نیروهای مقاومت عراق که با موافقت بغداد و دمشق در مبارزه با تروریسم در سوریه فعالیت داشته اند، بارها برای کمک به مقاومت اسلامی مردم یمن نیز اعلام آمادگی کرده اند.

انتهای پیام 

منبع ایرنا
کلید واژه :

متجاوزان سعودی

،

امنیت

،

اکرم الکعبی

ثبت نظرات
captcha