قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۷۹۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استقلال بگیر، نگیر دارد؛

خالدی: هدف ما شکست استقلال و پرسپولیس است

مدافع چپ سایپا می گوید در دو دیدار پیش رو برابر استقلال و یک بازی مقابل پرسپولیس تنها برای کسب پیروزی تلاش می کنند.

خالدی: هدف ما شکست استقلال و پرسپولیس است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امید خالدی درباره تاثیری که دومین وقفه بازی های لیگ برتر در روند نتیجه گیری سایپا داشته، اظهار کرد: دیگر تیم ها را نمی دانم ولی این وقفه ها همیشه به ضرر سایپا است چون فصل قبل و امسال هر وقت روی دور برد افتادیم، بازی ها تعطیل شدند و واقعا این تعطیلات روی اعصاب بازیکنان است.

او ادامه داد: اولین تیمی بودیم که بدنسازی را شروع کردیم و این وقفه های پیاپی لیگ بدن بازیکنان ما را دچار تحلیل می کند؛ با این وجود شرایط تیم ما خوب است و آماده بازی با استقلال هستیم تا حق مان را بگیریم.

مدافع سایپا درباره تاثیر امتیازگیری در مسابقات با تیم های بزرگ عنوان کرد: باید از بازی هایی مثل استقلال امتیاز بگیریم چون آخر فصل حسرت تک امتیازها را می خوریم؛ استقلال تیم بزرگ، پُر هوادار و دارای جوانان خوبی است ولی البته بازی هایشان بگیر، نگیر دارد؛ هر تیمی شرایط خوب و بد دارد و استقلال هم شروع بدی در این فصل داشت ولی الان خوب شده، ترکیب دست سرمربی این تیم آمده و بهتر کار می کند.

خالدی اضافه کرد: استقلال بخاطر هواداران زیادش مجبور است برای پیروزی تلاش کند ولی ما هم مقابل آنها دست و پا بسته نیستیم و بازیکنان با تجربه و خوب زیادی داریم که می توانیم از سه مسابقه پیش رویی که دو دیدار با استقلال و یک بازی با پرسپولیس داریم، بربیاییم؛ در بازی با این دو تیم نیز همیشه تمام بازیکنان فراتر از ۱۰۰ درصد توان خود گذاشتند تا به برد برسیم.

او یادآور شد: این هفته با استقلال، بعد از آن برابر پرسپولیس و دوباره در جام حذفی مقابل استقلال بازی خواهیم داشت، اما در این بین استقلال ۷ روز استراحت خواهد کرد و ما چهار روز، در حالی که برای این مسابقات حساس حتی یک روز استراحت هم برای موفقیت تیم تاثیرگذار است؛ یک دفعه دیدید بازی به ۱۲۰ دقیقه بکشد و بدن ما کم بیاورد؛ آن وقت چه خواهد شد؟؛ با این حال درست است بازی های سختی داریم ولی ان شاالله از اولین بازی با موفقیت قدم برمی داریم و می خواهیم استقلال را شکست دهیم.

مدافع چپ سایپا تصریح کرد: علی آقا(دایی) حتی در یک مسابقه هم نگفته برای مساوی بازی کنید؛ در لیگ و جام حذفی برابر استقلال و پرسپولیس فقط به دنبال پیروزی هستیم؛ ما با تمام وجود بازی می کنیم تا هرچه خواست خدا باشد.

 

کلید واژه :

شکست استقلال و پرسپولیس

،

استقلال

،

پرسپولیش

،

پیروزی

،

امید خالدی

،

سایپا

ثبت نظرات
captcha