پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۷۹۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سازمان حمایت در حال بررسی قیمت های جدید خودرو است

معاون وزیر صنعت در امور صنایع با تاکید بر اینکه حتما در قیمت خودرو تغییر خواهیم داشت، گفت: تغییر در قیمت خودرو بستگی به نظرات کارشناسی سازمان حمایت دارد.

سازمان حمایت در حال بررسی قیمت های جدید خودرو است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محسن صالحی نیا در مورد نحوه قیمت گذاری خودرو میزان افزایش قیمت خودروهای داخلی گفت:  در ابتدا سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان بررسی های کارشناسی را بر روی قیمت خودرو انجام می دهد و نظرات کارشناسی خود را به ستاد تنظیم بازار انتقال می دهد و ستاد تنظیم بازار هم پس از جمع بندی قیمت ها را ابلاغ می کند. 

معاون وزیر صنعت در امور صنایع در پاسخ به این سوال که قیمت های جدید خودرو از چه زمانی اعمال می شود، افزود: با توجه به شرایط اخیر و افزایش نرخ ارز و مواد اولیه سازمان حمایت در حال بررسی است. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا شورای رقابت به صورمت کامل از شمول قیمت گذاری خودرو خارج شده است، گفت: این موضوع را باید از خودشان سوال کنید.

صالحی نیا اظهار داشت: براساس مصوبه سران سه قوه، ستاد تنظیم بازار اعلام و ابلاغ قیمت کالاهای مختلف از جمله خودرو را براساس نظرات کارشناسی سازمان حمایت انجام می دهد که پس از دریافت آن، با تصویب در ستاد تنظیم بازار قیمت نهایی اعلام می شود. 

معاون وزیر صنعت در پاسخ به این سوال که قیمت های جدید خودرو از چه زمانی اعمال می شود، گفت: تاکنون قیمت خودروهای داخلی براساس نرخ ارز در گذشته، محاسبه شده و هیچ گونه افزایشی قیمتی اعمال نشده است، اما از آنجا که بخشی از قطعات مورد نیاز برای تولید خودرو وارداتی است، باید سازمان حمایت با توجه به نرخ جدید ارز و افزایش قیمت ها نظر کارشناسی خود را ارائه کند. 

وی افزود: حتما تغییر قیمت در خودرو خواهیم داشت، اما میزان افزایش قیمت، بستگی به اعلام نظرات کارشناسی سازمان حمایت دارد. 

انتهای پیام

منبع فارس
کلید واژه :

خودرو

،

قیمت خودردو

،

محسن صالحی نیا

ثبت نظرات
captcha