قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۷۸۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

احتمال دیدار پوتین و ترامپ، ماه آینده در پاریس

وزارت امور خارجه روسیه از احتمال دیدار رهبران این کشور و آمریکا در یازدهم نوامبر (بیستم آبان) خبر داده است.

احتمال دیدار پوتین و ترامپ، ماه آینده در پاریس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری نووستی به نقل از دستگاه دیپلماسی روسیه گزارش داد، ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری این کشور و دونالد ترامپ، همتای آمریکایی وی در صورتی که هر دو در مراسم سالگرد پایان جنگ جهانی اول شرکت کنند، احتمال دارد که دیداری میان این دو شکل گیرد.

دستگاه دیپلماسی روسیه اعلام کرد که مسکو با نگرشی باز نسبت به مذاکره برخورد می کند و آماده است تا زمان ها و مکان های محتمل برای دیدار میان رهبران دو کشور را در صورت تمایل واشنگتن مدنظر قرار دهد.

یک مقام ارشد دستگاه دیپلماسی روسیه در گفت وگو با خبرگزاری اسپوتینک تصریح کرد: در صورتی که کاخ سفید علاقه مند به ادامه تعامل میان مسکو و واشنگتن در سطوح بالا باشد، روسیه آماده است تا با طرف آمریکایی درباره احتمال برگزاری دیدار دیگری میان پوتین و ترامپ گفت وگو کند.

وی بیان کرد: ما به طور مشخص از مذاکرات در بازه وسیعی از مسائل در روابط دوجانبه با واشنگتن استقبال می کنیم. چنانچه طرف آمریکایی علاقه مند به مذاکره باشد و به نظر می رسد که ترامپ چنین علاقه ای را نشان داده است، ما بررسی خواهیم کرد که در چه زمانی و چگونه می توان چنین دیداری را برگزار کرد.

انتهای پیام

کلید واژه :

دیدار ترامپ و پوتین

،

رییس جمهور روسیه

ثبت نظرات
captcha