قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۷۷۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سکه و طلا چند؟

رییس اتحادیه طلا و جواهر از ادامه روند افزایشی قیمت سکه و طلا خبر داد و اعلام کرد: پس از کاهش قیمت ها در هفته گذشته و هفته جاری، برای دومین روز شاهد افزایش قیمت ها هستیم.

سکه و طلا چند؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ابراهیم محمدولی در گفت وگویی در مورد آخرین وضعیت بازار سکه و طلا اظهار کرد: پس از فضای حاشیه به وجود آمده در بازار سکه و طلا مجددا شاهد هجوم مردم جهت خرید طلاهای خام در بازار هستیم و در حالی که هر اونس در بازار جهانی کاهش قیمت داشته است، قیمت طلا و سکه در ایران روند رو به رشدی را طی می کند.

وی ادامه داد: در بازار سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و ۳۱۰ هزار تومان، نیم سکه دو میلیون و ۲۵۱ هزار تومان، سکه تمام طرح جدید چهار میلیون و ۵۲۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۵۱ هزار تومان قیمت دارد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر ادامه داد: سکه یک گرمی نیز امروز با قیمتی معادل ۶۸۰ هزار تومان دادوستد می شود و به ترتیب یک مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۸۳۹ هزار تومان و یک گرم طای ۱۸ عیار ۴۲۴ هزار تومان قیمت دارد.

محمدولی در ادامه با اشاره به این که چشم انداز بازار سکه و طلا با ادامه چنین روندی مناسب نیست، گفت: باید ثبات بازار سکه و طلا بازگردد و التهابات به وجود آمده کاسته شود. این مساله نیازمند توجهی جدی به اقتصاد کلان کشور است و باید فضای به وجود آمده مدیریت شود.

روز گذشته قیم سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، نیم سکه دو میلیون تومان، ربع سکه یک میلیون و ۱۱۰ هزار تومان، سکه یک گرمی ۶۷۰ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۷۶۷ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۸ هزار تومان قیمت داشت.

انتهای پیام

کلید واژه :

گرانی سکه

،

قیمت سکه

،

قیمت طلا

ثبت نظرات
captcha