پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۷۷۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تقسیط شهریه دانشجویان بی بضاعت پیام نور/ افزایش ۱۰ درصدی شهریه در سالجاری

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: با همکاری بنیاد علوی و صندوق رفاه دانشجویان تسهیلات ویژه تقسیط شهریه برای دانشجویان بی بضاعت این دانشگاه ارائه شده است.

تقسیط شهریه دانشجویان بی بضاعت پیام نور/ افزایش ۱۰ درصدی شهریه در سالجاری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسن علیزاده معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور درباره تسهیلات ویژه ارائه شده این دانشگاه برای پرداخت شهریه و تقسیط آن گفت: افزایش شهریه دانشگاه پیام نور در تمامی مقاطع حداقل ۱۰ درصد برای سال تحصیلی جاری در نظر گرفته شده است.

وی افزود: تسهیلات ویژه برای کمک شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور در نظر گرفته ایم به طوری که با رایزنی با بانک انصار این تسهیلات با کارمزد ۱.۴ درصد در نظر گرفته شده تا دانشجویان بتوانند شهریه ثابت خود را پرداخت کنند.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: با مذاکرات انجام شده بین دانشگاه پیام نور، بنیاد علوی و صندوق رفاه دانشجویان تسهیلات ویژه ای به منظور تقسیط شهریه برای دانشجویان بی بضاعت در نظر گرفته شده است.

علیزاده گفت: برای دانشجویانی که توانایی پرداخت شهریه ثابت را دارند ولی شهریه متغیر را نمی توانند پرداخت کنند تسهیلات ویژه تری در نظر گرفته ایم که این افراد از آغاز ترم تا زمان برگزاری امتحانات به هر میزانی که توان داشته باشند و در حقیقت با رقم اقساط متفاوت و بدون محدودیت خاصی شهریه خود را با توجه به شرایط مالی شان پرداخت کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این تسهیلات برای تمام مقاطع اعم از کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه پیام نور است.

انتهای پیام

منبع فارس

منبع فارس
کلید واژه :

دانشجویان

،

دانشگاه

،

پیام نور

ثبت نظرات
captcha