پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۷۶۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رهبر انصارالله یمن : صلح شرافتمندانه را می پذیریم

رهبر انصارالله یمن تأکید کرد که ائتلاف متجاوز عربی همچنان به محاصره مردم این کشور و تلاش برای اشغال استان الحدیده ادامه می دهد.

رهبر انصارالله یمن : صلح شرافتمندانه را می پذیریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از شبکه خبری المیادین، عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن گفت: ما هیچ گاه نمی پذیریم عربستان و امارات یا هر طاغوت دیگری بر ما حکومت کنند و ما را به بردگی بگیرد. اشغالگران آمریکایی، عربستانی و اماراتی کنترل منابع و درآمدهای یمن را در دست دارند.

وی گفت: ائتلاف متجاوز عربی همچنان به تشدید اوضاع در ساحل غربی ادامه می دهد و تعداد زیادی نیرو را در ازای پول اندکی به کار گرفته است. دشمن در تمامی ابعاد نظامی، اقتصادی، سیاسی و رسانه ای ما را هدف قرار داده و برای طولانی کردن محاصره اقتصادی تلاش می کند. ما باید با این اقدامات دشمن به خوبی مقابله کنیم. متجاوزان تمامی بنادر در سواحل جنوبی را اشغال کردند و اکنون برای اشغال بندر الحدیده در ساحل غربی تلاش می کنند.

الحوثی تأکید کرد: برخی به گونه ای حرف می زنند که گویی ما با هرگونه راهکار مسالمت آمیزی برای بحران مخالفیم و بر ادامه جنگ پافشاری می کنیم اما ما صلح را می پذیریم و با تسلیم شدن مخالفیم. ائتلاف متجاوز با تمامی تلاش ها برای برقراری صلح به رغم وجود امتیازدهی هایی از جانب ما مخالفت کرد. جنبش انصارالله یمن آماده پذیرش صلحی شرافتمندانه است که براساس آن دشمن تمامی تجاوزات و حملاتش به یمن را متوقف کند.

وی بار دیگر از ائتلاف متجاوز عربی خواست اقتصاد یمن را وارد جنگ نکند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

انصارالله یمن

،

،

جنگ یمن

،

حمله عربستان

ثبت نظرات
captcha