قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۷۶۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کاهش 40 درصدی قیمت گوجه فرنگی در بازار

با اعلام ممنوعیت صادرات گوجه فرنگی و افزایش عرضه ،قیمت این محصول 35 تا 40 درصدکاهش یافت و نرخ کنونی هر کیلو گوجه فرنگی در میدان مرکزی میوه و تره بار را 2 تا 3 هزار و 500 تومان است.

کاهش 40 درصدی قیمت گوجه فرنگی در بازار

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، با اعلام ممنوعیت صادرات گوجه فرنگی و افزایش عرضه ،قیمت این محصول 35 تا 40 درصدکاهش یافت.

حسن صابری رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار از کاهش قیمت سیب زمینی و گوجه فرنگی در میدان مرکزی میوه و تر بار خبر داد و گفت: با اعلام ممنوعیت صادرات گوجه فرنگی و افزایش عرضه ،قیمت محصول 35 تا 40 درصد در میدان میوه و تره بار کاهش یافته است.

وی نرخ کنونی هر کیلو گوجه فرنگی در میدان مرکزی میوه و تره بار را 2 تا 3 هزار و 500 تومان اعلام کرد و افزود: قیمت گوجه براساس فاکتور بارفروشان با احتساب 30 تا 35 درصد سود باید در خرده فروشی ها عرضه شود.

صابری درباره آخرین وضعیت بازار سیب زمینی بیان کرد: طی دو روز اخیر قیمت سیب زمینی در پی کاهش صادرات از سوی صادرکنندگان 20 تا 30 درصد در بازار ارزان شده است و هم اکنون با نرخ 2 تا 3 هزار تومان در میدان عرضه می شود.

رئیس اتحادیه بارفروشان در پایان قیمت گوجه فرنگی و سیب زمینی در بازار را پیش بینی کرد و گفت: باافزایش عرضه گوجه فرنگی و سیب زمینی طی روزهای آتی همزمان با آغاز فصل برداشت و کاهش صادرات پیش بینی می شود که روند نزولی قیمت در بازار استمرار یابد.

کلید واژه :

کاهش قیمت گوجه

،

میوه و تره بار

ثبت نظرات
captcha