قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
بانک ملی محل تبلیغات شما اینجاست 2 بانک سپه محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز
کد خبر : ۷۱۷۵۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مردم به اثر مصوبات سیاسی همچون FATF در معیشت خود بی اعتمادند

عضو کمیسیون انرژی مجلس نهم با رد ارتباط میان احتمال تصویب FATF با کاهش نرخ دلار گفت: اکثر مردم اصلا از دستورکارهای مجلس بی خبرند و اعتمادی به تأثیر مصوبات سیاسی در معیشت خود ندارند.

مردم به اثر مصوبات سیاسی همچون FATF در معیشت خود بی اعتمادند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس نهم ، با اشاره به اینکه برخی رسانه های حامی دولت و اصلاح طلب می کوشند میان کاهش نرخ دلار در ۲ روز گذشته با در پیش بودن بررسی الحاق ایران به FATF ارتباط مستقیم برقرار کنند، گفت: این ۲ موضوع هیچ ارتباطی به همدیگر ندارند. 

وی خاطرنشان کرد: مردم اساساً اخبار سیاسی را دنبال نمی کنند؛ شما هم اکنون به بازار ارز بروید و از مردمی که برای فروش دلارها مراجعه کرده اند، درباره آخرین مصوبات مجلس و یا دستورکار آن بپرسید، اکثرا اطلاعات کافی ندارند، چرا که نوعی بی اعتمادی در آنها نسبت به تصمیمات سیاسی در زندگی و معیشت شان ایجاد شده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس نهم گفت: علت کاهش نرخ دلار در این دو روز صرفاً این است که دولت که عمده منابع ارزی کشور را در اختیار دارد قصد کرده در این بازار دخالت کند و قیمت دلار را کنترل کند. 

بنابر این گزارش، از چند هفته پیش برخی چهره های اصلاح طلب و نمایندگان عضو فراکسیون امید اظهار نظرهایی مبنی بر کاهش نرخ ارز با تصویب الحاق به FATF در مجلس کرده بودند و دیروز نیز برخی پایگاه ها و رسانه های نزدیک به اصلاح طلبان پایین آمدن دلار را در بازار ناشی از احتمال تصویب FATF برشمردند.

انتهای پیام

منبع فارس

کلید واژه :

FATF

،

دلار

،

مجلس نهم

ثبت نظرات
captcha