پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۷۵۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تداوم ریزش قیمت دلار با تصویب لوایح مرتبط با FATF

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس از کاهش قیمت ها حمایت می کند،گفت:تصویب نهایی لوایح مرتبط با FATF در کاهش قیمت دلار تاثیرگذار است.

تداوم ریزش قیمت دلار با تصویب لوایح مرتبط با FATF

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد انارکی محمدی درباره کاهش قیمت دلار گفت:نرخ ارز براساس مولفه های اقتصادی تعیین می شود هر چند که اخبار سیاسی و فضاسازی های سوداگران اقتصادی بازار را تحت تاثیر قرار می دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:باید پذیرفت قیمت دلار در هفته های اخیر فوق العاده کاذب افزایش یافته بود و متاسفانه علی رغم هشدار کارشناسان مبنی بر عدم ورود مردم برای خرید دلار با نرخ بالا، برخی ها در بازی سوداگران اقتصادی شرکت کردند.

نقش رفع مشکلات بازار ثانویه ارز در کاهش قیمت دلار

نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس دهم شورای اسلامی تصریح کرد:رفع مشکلات بازار ثانویه ارز، به تعدیل قیمت ها در بازار از منتهی می شود و پیش بینی می شود ریزش قیمت دلار و سکه طلا در بازار ادامه دار شود.

تاثیر مثبت همکاری بانک های اروپایی با بانک های ایرانی در کاهش قیمت دلار

انارکی محمدی در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه بازار براساس منطق اقتصادی حرکت می کند، افزود:به مردم توصیه می شود در مسائل اقتصادی رویکرد میان مدت و بلندمدت داشته باشند چرا که ممکن است در کوتاه مدت سوداگران بازارها را به نفع خود با التهاب روبرو کنند.

وی افزود: تعامل و همکاری بانک های اروپایی با بانک های ایرانی نیز بیانگر علامت مثبت دیگری برای تعدیل قیمت ها در بازار ارز است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس از کاهش قیمت ها حمایت می کند، یادآور شد:تصویب نهایی لوایح مرتبط با FATF در کاهش قیمت دلار تاثیرگذار است.

منبع خانه ملت

کلید واژه :

ریزش قیمت دلار

،

قیمت دلار

،

FATF

،

تصویب لوایح مرتبط با FATF

ثبت نظرات
captcha