قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۷۵۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شب درخشان سردار در کازان آرنا

تاخت و تاز آزمون در آستانه بازگشت به تیم ملی (عکس)

طرفداران حاضر در کازان آرنا با گل دیدنی ستاره ایرانی در پنجمین دقیقه وقت های تلف شده شادمان ورزشگاه را ترک و راهی خانه های خود شدند.

تاخت و تاز آزمون در آستانه بازگشت به تیم ملی (عکس)

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در آخرین بازی هفته نهم لیگ برتر روسیه روبین در شرایطی که سردار آزمون را در ترکیب اصلی داشت و رضا شکاری را مثل هفته های گذشته روی نیمکت نشانده بود به مصاف سامارا رفت و در حالی که تا پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده با نتیجه 1-1 متوقف شده بود با گل دیدنی ستاره ایرانی خود به یک برد ارزشمند رسید تا با این سه امتیاز به رده ششم جدول رده بندی صعود کند.

درخشش سردار در کازان آرنا در همان نیمه اول و روی گل نخست این تیم در دقیقه 27 استارت خورد. روی پاس دیدنی آزمون ویاچسلاف موفق شد گل اول بازی را به ثمربرساند تا روبین با همین برتری به رختکن برود. در نیمه دوم اما سامارا خیلی زود به گل تساوی رسید و بعد از آن به حفاظت از این اندوخته پرداخت تا کار برای میزبان و شاگردان قربان بردی اف دشوار شود.

 


دفاع فشرده سامارا اجازه درخشش به ستاره های روبین از جمله سردار نداد اما سرانجام این مقاومت در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده شکست تا آزمون با گلی ارزشمند نمایش درخشان خود در این بازی را تکمیل و مرد اول تیمش لقب بگیرد. گلی که نشان داد مهاجم 23 ساله ایرانی این روزها در بهترین فرم از نظر بدنی و روحی قرار دارد و دوباره همان مهاجمی است که یکی دو سال قبل به دلربایی از فوتبالدوستان روس و اروپایی می پرداخت.


این سومین گل سردار آزمون در این فصل از رقابت های لیگ برتر روسیه بود ضمن این که ستاره ایرانی چهار بار هم پاس گل داده تا با همین عملکرد در جدول ارزشمندترین بازیکنان این فصل سرزمین های شمالی از جایگاه خوبی بهره مند شود. نمایشی که می تواند برای تیم ملی و طرفداران ایران خبر خوشی باشد چون با توجه به این که زمینه برای بازگشت دوباره آزمون به جمع ملی پوشان فراهم شده اوج گیری این بازیکن مورد علاقه کی روش می تواند برای خط حمله ایران در آستانه جام ملت های آسیا امیدوارکننده باشد.

 

 

 

 

 


سایت چمپیونات روسیه در تحلیل های خود بعد از این بازی در بررسی عملکرد بازیکنان دو تیم میانگین نمره 8 از 10 را برای سردار آزمون در نظر گرفت تا به این ترتیب مهاجم شماره 20 روبین با یک گل و یک پاس گل کاندیدای حضور در تیم منتخب هفته نهم لیگ برتر روسیه نیز باشد.

 

کلید واژه :

آزمون

،

روسیه

،

فوتبال

،

لیگ

ثبت نظرات
captcha