پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۷۵۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پاسخ کوبنده سپاه نشان از آمادگی عملیاتی و اشراف اطلاعاتی آن است/ باید منتظر گوشمالی شدیدتری باشیم

نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمادگی عملیاتی، اشراف اطلاعاتی و سرعت عملیاتی بسیار در پاسخ موشکی سپاه به تروریست ها تأثیرگذار بود، گفت: پیام این حمله برای کشورهای حامی تروریسم این است که قدرت تقابل با آنان را داریم ولی جمهوری اسلامی نجابت به خرج می دهد.

پاسخ کوبنده سپاه نشان از آمادگی عملیاتی و اشراف اطلاعاتی آن است/ باید منتظر گوشمالی شدیدتری باشیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی چمران نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ، با اشاره به پاسخ کوبنده سپاه به عملیات تروریستی 31 شهریور ماه اظهار داشت: در مدتی که این عملیات صورت گرفت اشراف اطلاعاتی سپاه به محل تجمع تروریست ها خود بسیار ارزشمند است.

وی افزود: توانستند در فرصت کوتاهی محل تجمع این تروریست ها را پیدا کنند و این نشان از آمادگی عملیاتی سپاه است.

چمران با بیان اینکه آمادگی عملیاتی، اشراف اطلاعاتی و سرعت عملیاتی بسیار در انجام این عملیات تأثیرگذار بود، گفت: سرعت عملیاتی داریم و زودتر از این هم می توان انجام داد ولی اطلاعات باید کامل باشد تا بتوان یک عملیات دقیق انجام داد و در این عملیات اطلاعات بسیار دقیق بود.

نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه این گوشمالی مقدماتی است و باید منتظر گوشمالی شدیدتری باشیم، تصریح کرد: پیام این حمله برای کشورهای حامی این تروریست ها این است که ما قدرت تقابل با آنان را به خوبی داریم ولی اگر جمهوری اسلامی ایران نجابت به خرج می دهد و مواضع آنها را هدف قرار نمی دهد، بحث دیگری است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به طور کلی باید روی این مسئله هم فکر شود که در شرایطی که یک عده فریب خورده جایی جمع شده و عملیات می کنند ما آنها را بزنیم یا کشورهایی که رسماً اعلام می کنند ما از این گروه ها حمایت می کنیم. این باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد چون کشوری که از یک گروه تروریستی رسماً اعلام حمایت می کند آن کشور خود می بایست مورد بررسی قرار بگیرد و شاید روزی فرا برسد که مستقیماً این کشورها مورد هدف قرار گیرند.

انتهای پیام

منبع فارس

کلید واژه :

آمادگی عملیاتی

،

تروریسم

،

حمله

ثبت نظرات
captcha